Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XLIX sesja Rady Miasta Pruszkowa (27.09)

Data publikacji: 2018-09-27, Data modyfikacji: 2018-09-27
A A AWydrukDrukuj  
 
27 września 2018 roku godzina: 17.00miejsce: sala konferencyjna Spółdzielczego Domu Kultury, ul. Hubala 5, Pruszkóworganizator: Biuro Rady Miasta PruszkowaDokumenty, które będą rozpatrywane podczas sesji można pobrać pod adresem: www.pruszkow.esesja.plProponowany porządek obrad XLIX sesji Rady Miasta Pruszkowa:Otwarcie obrad sesji.Przyjęcie protokołu z sesji w dniu 30 sierpnia2018 r.Przyjęcie porządku obrad.Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta Pruszkowa na 2018 rok.Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Pruszkowa na lata 2018 – 2033.Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XLVIII.539.2018 Rady Miasta Pruszkowa z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie dochodów gromadzonych na wydzielonych rachunkach w jednostkach budżetowych Miasta Pruszkowa oraz przeznaczenia tych środków.Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy dla Centrum Dziedzictwa Kulturowego.Podjęcie uchwały w sprawie nadania statutu Miejskiemu Ośrodkowi Kultury im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyka” w Pruszkowie.Podjęcie uchwały w sprawie nadania statutu Zespołowi Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”.Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa i nadania jej Statutu.Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXXIII.351.2017 w sprawie uchwalenia Statutu Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie  nadania Honorowego Obywatelstwa.Podjęcie uchwały w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa.Podjęcie uchwały w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa.Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Miasta Pruszkowa z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok.Podjęcie uchwały w sprawie oceny aktualności Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Pruszkowa oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.Podjęcie uchwały w sprawie uzupełnienia składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie przekazania skargi do Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Pruszkowa.Informacja z działalności Prezydenta Miasta Pruszkowa za okres od 21 sierpnia 2018 r. do 17 września 2018 r.Interpelacje, zapytania, wolne wnioski.Komunikaty Przewodniczącego Rady Miasta.Zamknięcie obrad sesji.UWAGAObraz i dźwięk z sesji jest transmitowany na żywo na stronie miasta Pruszkowa w Biuletynie Informacji Publicznej.Udział w sesji oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku.Informacje:Biuro Rady Miasta Pruszkowatel.: 22  735 87 22

Pełna treść wiadomości na: pruszkow.pl/dla-mieszkancow/edukacja/wydarzenia/xlix-sesja-rady-miasta-pruszkowa
UM Pruszków, Źródło artykułu: pruszkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pruszkowski

  Powiat pruszkowski - umiejscowiony w województwie mazowieckim (zachodniej części) z Pruszkowem jako siedzibą władz powiatu. W skład wchodzą gminy: Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. Na obszarze 246 km² mieszka 155 tys. mieszkańców.

  Liczne rezerwaty stanowią atrakcję dla pragnących spokoju turystów. Ci będą mieli okazję podziwiać aż 150 pomników przyrody. Szczególnie atrakcyjny wydaje się spacer po jednej z 10 alei zabytkowych. Znaleźć tam można lipę drobnolistną w wieku do 70 do nawet 140 lat. Z pojedynczych drzew grzechem byłoby przegapienie 25 metrowego dębu rosnącego obok Gajówki Chojak. Oprócz tego znajdziemy w powiecie willę Helenówek (gmina Brwinów), kościół p.w. św. Klemensa (gmina Nadarzyn) i Biały Pałac (gmina Piastów).

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola