Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pruszkowski Miesiąc Aktywnego Seniora 2018 (01.10)

Data publikacji: 2018-09-16, Data modyfikacji: 2018-09-16
A A AWydrukDrukuj  
 
1 - 23 października 2018 rokuorganizator: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie ul. Helenowska 3a, Pruszków wraz z partneramiMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie wraz z partnerami ma zaszczyt zaprosić seniorów do udziału w cyklu imprez organizowanych w ramach Pruszkowskiego Miesiąca Aktywnego Seniora.Projekt pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa, Jana Starzyńskiego jest organizowany cyklicznie, od 7 lat, w miesiącu październiku. Inspiracją do powstania projektu były przypadające w październiku Międzynarodowy Dzień Osób Starszych (1 października) i Europejski Dzień Seniora (20 października). Projekt realizowany z myślą o aktywizacji osób starszych obfituje w wydarzenia takie jak wykłady, prelekcje, imprezy kulturalne, zajęcia ruchowe, zabawy taneczne i inne. Przez cały miesiąc seniorzy mają do wyboru wydarzenia z różnych dziedzin, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Zwieńczeniem projektu jest uroczysta Gala Pruszkowskiego Miesiąca Aktywnego Seniora. Podczas Gali goście obejrzą występ Wojciecha Gąssowskiego, a także program artystyczny przygotowany przez grupę pruszkowskich seniorów. Na uczestników czeka niespodzianka! Zapraszamy!Realizator projektu: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie

Pełna treść wiadomości na: pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/wydarzenia/pruszkowski-miesiac-aktywnego-seniora-2018
UM Pruszków, Źródło artykułu: pruszkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pruszkowski

  Powiat pruszkowski - umiejscowiony w województwie mazowieckim (zachodniej części) z Pruszkowem jako siedzibą władz powiatu. W skład wchodzą gminy: Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. Na obszarze 246 km² mieszka 155 tys. mieszkańców.

  Liczne rezerwaty stanowią atrakcję dla pragnących spokoju turystów. Ci będą mieli okazję podziwiać aż 150 pomników przyrody. Szczególnie atrakcyjny wydaje się spacer po jednej z 10 alei zabytkowych. Znaleźć tam można lipę drobnolistną w wieku do 70 do nawet 140 lat. Z pojedynczych drzew grzechem byłoby przegapienie 25 metrowego dębu rosnącego obok Gajówki Chojak. Oprócz tego znajdziemy w powiecie willę Helenówek (gmina Brwinów), kościół p.w. św. Klemensa (gmina Nadarzyn) i Biały Pałac (gmina Piastów).

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola