Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pierwszy Test Wiedzy o Pruszkowie dla dorosłych "Co wiesz o Pruszkowie?" (19.05)

Data publikacji: 2018-05-10, Data modyfikacji: 2018-05-10
A A AWydrukDrukuj  
 
19 maja 2018 rokugodzina: 12:00miejsce: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, ul. Hubala 4, PruszkówOśrodek Aktywizacji Seniorów „AS” w Pruszkowie wspólnie z Książnicą Pruszkowską oraz pomysłodawczynią testu – Panią Haliną Gniadek zapraszają wszystkich odważnych mieszkańców Pruszkowa i okolic na I Test Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?”.Regulamin I Testu Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?”1. Organizatorem I Testu Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?” jest Ośrodek Aktywizacji Seniorów „AS” w Pruszkowie oraz Książnica Pruszkowska. Współorganizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II  w Pruszkowie.2. Zasady uczestnictwa:a) test przeznaczony jest dla pełnoletnich mieszkańców Pruszkowa;b) warunkiem uczestnictwa w teście jest rejestracja telefoniczna do 18 maja 2018 r. Osobą przyjmującą zgłoszenia jest pani Halina Gniadek, nr telefonu: 668 523 506;c) każdej zgłaszającej się osobie zostanie przypisany numer porządkowy, którym będzie posługiwała się komisja konkursowa, by zapewnić anonimowość i obiektywną ocenę uczestników;d) uczestnicy testu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu dokumentacji i upowszechnienia wyników konkursu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 z późniejszymi zmianami Dz. U. 133/97). Do publicznej wiadomości zostaną podane jedynie nazwiska laureatów konkursu;e) uczestnicy testu wyrażają zgodę na zarejestrowanie, utrwalenie oraz rozpowszechnianie swojego wizerunku – w nieograniczonym czasie, w każdej formie – w celu promocji testu.3. Organizacja testu:a) test odbędzie się 19 maja 2018 r. o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 4im. Jana Pawła II w Pruszkowie (ul. Hubala 4);b) uczestnicy testu są zobowiązani do wcześniejszego przybycia (godzina 11.30);c) w trakcie rozwiązywania testu uczestnicy nie mogą korzystać z żadnych pomocy naukowych ani urządzeń elektronicznych, a także porozumiewać się pomiędzy sobą;d) uczestnicy zakreślają jedną z trzech podanych odpowiedzi znakiem X.e) ogłoszenie wyników odbędzie się tego samego dnia – około godziny 13.30.4. Organizator przewiduje trzy nagrody rzeczowe – odpowiednio za I, II i III miejsce – które zostaną wręczone w dniu konkursu. Ponadto, każdy z uczestników testu otrzyma na pamiątkę książkę Tadeusza Huberta Jakubowskiego, który może podpisać ją na miejscu.

Pełna treść wiadomości na: pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/wydarzenia/pierwszy-test-wiedzy-o-pruszkowie-dla-doroslych-co-wiesz-o-pruszkowie
UM Pruszków, Źródło artykułu: pruszkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pruszkowski

  Powiat pruszkowski - umiejscowiony w województwie mazowieckim (zachodniej części) z Pruszkowem jako siedzibą władz powiatu. W skład wchodzą gminy: Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. Na obszarze 246 km² mieszka 155 tys. mieszkańców.

  Liczne rezerwaty stanowią atrakcję dla pragnących spokoju turystów. Ci będą mieli okazję podziwiać aż 150 pomników przyrody. Szczególnie atrakcyjny wydaje się spacer po jednej z 10 alei zabytkowych. Znaleźć tam można lipę drobnolistną w wieku do 70 do nawet 140 lat. Z pojedynczych drzew grzechem byłoby przegapienie 25 metrowego dębu rosnącego obok Gajówki Chojak. Oprócz tego znajdziemy w powiecie willę Helenówek (gmina Brwinów), kościół p.w. św. Klemensa (gmina Nadarzyn) i Biały Pałac (gmina Piastów).

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola