Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Najlepszy dzielnicowy wyłoniony

Data publikacji: 2018-09-27, Data modyfikacji: 2018-09-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Policjanci pierwszego kontaktu, którzy uzyskali największą liczbę punktów podczas rywalizacji rejonowych spotkali się 24 i 25 września br. w finale konkursu „Priorytety w służbie dzielnicowego”. Uczestnicy przedstawili komisji przygotowane przez siebie prezentacje multimedialne i odpowiedzieli na losowo wybrane pytanie. Najwięcej punktów zdobyła dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie mł. asp. Małgorzata Nowak. Kolejne miejsca przypadły funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim i Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Pełna treść wiadomości na: kpppruszkow.policja.waw.pl/ppr/aktualnosci/81727,Najlepszy-dzielnicowy-wyloniony.html
kpppruszkow.policja.waw.pl, Źródło artykułu: kpppruszkow.policja.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pruszkowski

  Powiat pruszkowski - umiejscowiony w województwie mazowieckim (zachodniej części) z Pruszkowem jako siedzibą władz powiatu. W skład wchodzą gminy: Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. Na obszarze 246 km² mieszka 155 tys. mieszkańców.

  Liczne rezerwaty stanowią atrakcję dla pragnących spokoju turystów. Ci będą mieli okazję podziwiać aż 150 pomników przyrody. Szczególnie atrakcyjny wydaje się spacer po jednej z 10 alei zabytkowych. Znaleźć tam można lipę drobnolistną w wieku do 70 do nawet 140 lat. Z pojedynczych drzew grzechem byłoby przegapienie 25 metrowego dębu rosnącego obok Gajówki Chojak. Oprócz tego znajdziemy w powiecie willę Helenówek (gmina Brwinów), kościół p.w. św. Klemensa (gmina Nadarzyn) i Biały Pałac (gmina Piastów).

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola