Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM "POLICJANT I JA"

Data publikacji: 2018-12-09, Data modyfikacji: 2018-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym Komendy Stołecznej Policji pn. "POLICJANT I JA”. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku do lat 7 z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu miasta stołecznego Warszawy oraz powiatów okołowarszawskich, w których realizowany był program edukacyjny „Z Borsukiem bezpieczniej”. Termin składania prac upływa w dniu 15 lutego 2019 roku (liczy się termin wpływu pracy do Komendy Stołecznej Policji.

Pełna treść wiadomości na: kpppruszkow.policja.waw.pl/ppr/aktualnosci/83350,KONKURS-PLASTYCZNY-DLA-DZIECI-W-WIEKU-PRZEDSZKOLNYM-POLICJANT-I-JA.html
kpppruszkow.policja.waw.pl, Źródło artykułu: kpppruszkow.policja.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pruszkowski

  Powiat pruszkowski - umiejscowiony w województwie mazowieckim (zachodniej części) z Pruszkowem jako siedzibą władz powiatu. W skład wchodzą gminy: Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. Na obszarze 246 km² mieszka 155 tys. mieszkańców.

  Liczne rezerwaty stanowią atrakcję dla pragnących spokoju turystów. Ci będą mieli okazję podziwiać aż 150 pomników przyrody. Szczególnie atrakcyjny wydaje się spacer po jednej z 10 alei zabytkowych. Znaleźć tam można lipę drobnolistną w wieku do 70 do nawet 140 lat. Z pojedynczych drzew grzechem byłoby przegapienie 25 metrowego dębu rosnącego obok Gajówki Chojak. Oprócz tego znajdziemy w powiecie willę Helenówek (gmina Brwinów), kościół p.w. św. Klemensa (gmina Nadarzyn) i Biały Pałac (gmina Piastów).

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola