Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

II sesja Rady Miasta Pruszkowa (06.12)

Data publikacji: 2018-12-03, Data modyfikacji: 2018-12-03
A A AWydrukDrukuj  
 
6 grudnia 2018 rokugodzina: 17.00miejsce: sala konferencyjna Spółdzielczego Domu Kultury, ul. Hubala 5 PruszkówProponowany porządek obrad II Sesji Rady Miasta Pruszkowa:Otwarcie obrad sesji.Przyjęcie protokołu z sesji w dniu 22 listopada 2018 roku.Przyjęcie porządku obrad.Podjęcie uchwały w sprawie powołania komisji Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie powołania składów osobowych komisji Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie powołania przewodniczących komisji Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie wyboru trzech przedstawicieli Rady Miasta Pruszkowa do  Związku Międzygminnego „Utrata”.Podjęcie uchwały w sprawie wskazania Wiceprzewodniczących Rady Miasta Pruszkowa do wydawania polecenia wyjazdu służbowego Przewodniczącemu Rady Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Prezydenta Miasta Pruszkowa.Podjęcie uchwały w sprawie przekazania skargi do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Pruszkowa (skarga na Prezydenta Miasta Pruszkowa).Podjęcie uchwały w sprawie w sprawie przekazania skargi do Komisji Skarg, Wniosków  i Petycji Rady Miasta Pruszkowa (skarga na TBS „Zieleń Miejska” Sp. z o.o.).Informacja z działalności Prezydenta Miasta Pruszkowa za okres od 9 października 2018 r. do 22 listopada 2018 roku.Interpelacje i zapytania radnych.Wnioski i oświadczenia radnych.Informacje i komunikaty Przewodniczącego Rady Miejskiej.Zamknięcie obrad sesji.Dokumenty, które będą rozpatrywane podczas sesji można  pobrać pod adresem:www.pruszkow.esesja.plUWAGAObraz i dźwięk z sesji jest transmitowany na żywo na stronie miasta Pruszkowa w Biuletynie Informacji Publicznej.Udział w sesji oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku.Informacje:Biuro Rady Miasta Pruszkowatel. (22) 735 87 50

Pełna treść wiadomości na: pruszkow.pl/dla-mieszkancow/edukacja/wydarzenia/ii-sesja-rady-miasta-pruszkowa
UM Pruszków, Źródło artykułu: pruszkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pruszkowski

  Powiat pruszkowski - umiejscowiony w województwie mazowieckim (zachodniej części) z Pruszkowem jako siedzibą władz powiatu. W skład wchodzą gminy: Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. Na obszarze 246 km² mieszka 155 tys. mieszkańców.

  Liczne rezerwaty stanowią atrakcję dla pragnących spokoju turystów. Ci będą mieli okazję podziwiać aż 150 pomników przyrody. Szczególnie atrakcyjny wydaje się spacer po jednej z 10 alei zabytkowych. Znaleźć tam można lipę drobnolistną w wieku do 70 do nawet 140 lat. Z pojedynczych drzew grzechem byłoby przegapienie 25 metrowego dębu rosnącego obok Gajówki Chojak. Oprócz tego znajdziemy w powiecie willę Helenówek (gmina Brwinów), kościół p.w. św. Klemensa (gmina Nadarzyn) i Biały Pałac (gmina Piastów).

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola